Świadczenia w ramach NFZ:

 22 717 40 03  |  22 717 40 01  

Usługi komercyjne:

 22 69 00 650

Przychodnia Grapa
al. Wojska Polskiego 6
05-520 Konstancin-Jeziorna
 

GODZINY PRACY:

* Usługi NFZ w ramach POZ:

pon-pt 08:00-18:00

* Usługi komercyjne:
pon-pt 08:00-20:00

 
 

 

Doświadczony internista konsultuje dzieci i dorosłych.
Zajmuje się chorobami narządów wewnętrznych, dziedziną bardzo szeroką, obejmującą schorzenia poszczególnych układów (układ krążenia, pokarmowy, oddechowy itd.), a tym samym nadrzędną wobec takich dyscyplin jak np. kardiologia, nefrologia czy gastrologia. Jak każdy internista, dokonuje całościowej oceny stanu zdrowia Pacjenta i koordynuje leczenie w zakresie wymienionych wcześniej specjalności szczegółowych, tak, by leczenie schorzeń jednego układu, nie wpłynęło negatywnie na inny układ a dobrana, czasem wielospecjalistyczna farmakoterapia przynosiła jak najszersze korzyści dla zdrowia Pacjenta.

Ze względu na szybki postęp medycyny, Pani doktor nieustannie dokształca się, uczestnicząc w sympozjach, konferencjach i szkoleniach.
Interesuje się min. akupunkturą - uzyskała kwalifikacje pod kierunkiem prof. Zbigniewa Garnuszewskiego w Stołecznym Centrum Akupunktury.
Z pełnym zaangażowaniem od wielu lat, prowadzi leczenie Pacjentów z częstymi, wszelkimi infekcjami, uzyskując duże doświadczenie w skutecznym wzmacnianiu odporności i eliminując częste infekcje zwłaszcza u dzieci.
Przez kilka lat z sukcesem współprowadziła własną przychodnię w Dęblinie.

Z przyczyn rodzinnych przeprowadziła się do województwa mazowieckiego i  kontynuuje działalność medyczną na terenie powiatu piaseczyńskiego.