Świadczenia w ramach NFZ:

 22 717 40 03  |  22 717 40 01  

Usługi komercyjne:

 22 69 00 650

Przychodnia Grapa
al. Wojska Polskiego 6
05-520 Konstancin-Jeziorna
 

GODZINY PRACY:

* Usługi NFZ w ramach POZ:

pon-pt 08:00-18:00

* Usługi komercyjne:
pon-pt 08:00-20:00
sob 08:00-12:00

Rejestracja:
osobiście, telefonicznie,
lub za pośrednictwem osoby trzeciej.

Lekarz specjalizujący się w psychiatrii dorosłych w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Doświadczenie zdobywała pracując m.in. w Otwartym Całodobowym Oddziale Terapeutycznym dla wczesnej interwencji i pierwszych epizodów psychotycznych, Oddziale Diagnostyczno- Terapeutycznym Zamkniętym, Oddziale Leczenie Zespołów Abstynencyjnych, Poradnii dla Dzieci Autystycznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i konferencjach psychiatrycznych.

Pracuje również naukowo, prowadzi badania głównie nad niefarmakologicznymi metodami zaburzeń metabolicznych u osób chorujących na schizofrenię.

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, podczas studiów odbyła liczne praktyki zagraniczne m.in w Japonii, Norwegii, Ghanie, Rosji.

 

Specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu zaburzeń nastroju, lękowych, obsesyjno- kompulsyjnych, somatycznych, zaburzeń snu oraz zaburzeń psychotycznych.

 

Szkoli się w nurcie psychoterapii psychodynamcznej w ramach czteroletniego studium w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

 

Konsultuje również w języku angielskim.

 

Posiada uprawnienia do:

-wypisywania recept refundowanych,

-wystawiania zwolnień lekarskich,

-wystawiania zaświadczeń lekarskich