Świadczenia w ramach NFZ:

 22 717 40 02  |  22 717 40 03  |  22 717 40 01  

Usługi komercyjne:

 22 69 00 650

Przychodnia Grapa
al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna
 

GODZINY PRACY:

* Usługi NFZ w ramach POZ:

pon-pt 08:00-18:00

* Usługi komercyjne:
pon-pt 08:00-20:00

Złóż deklarację do przychodni

W przypadku przedpłaty za wizytę w tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko pacjenta, datę wizyty lub nazwisko lekarza.

Test troponinowy to szybki test diagnostyczny do jakościowego wykrywania ludzkiej sercowej Troponiny I we krwi pełnej, surowicy lub osoczu. Test jest pomocny w diagnostyce zawału serca.

OSOM Strep A Test to szybki test na paciorkowca w gardle. Test diagnostyczny do jakościowego wykrywania antygenu paciorkowca typu A (Strep A, Streptococcus typu A, Streptococcus pyogenes) w wymazie z gardła.

Test wykrywa antygen bakterii paciorkowca typ A w ciągu 5 minut, jednoznacznie informując o aktualnym zakażeniu. Pozwala to lekarzowi wdrożyć antybiotykoterapię bez narażania Pacjenta na stosowanie niepotrzebnych leków. Wysoka czułość i specyficzność testu została potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi.

Test actim CRP to szybki test diagnostyczny do oceny poziomu białka CRP we krwi. Actim CRP jest testem immunochromatograficznym opartym na technologii przeciwciał monoklonalnych. Test pozwala na szybkie określenie stężenia CRP w celu oceny stanu zapalnego w organizmie.

W OKRESIE WZMOŻONEJ ZACHOROWALNOŚCI ZAPRASZAMY NA SZCZEPIENIA PRZECIW GRYPIE.